Wanna be bough ? Tak napiš SEM
Reklamy a žádosti pište SEM

Duben 2013

Stereotypní / Nestereotypní

19. dubna 2013 v 22:45 | Yssor |  Kecy :D
Ano .... Vím , říkala jsem že se blogu začnu věnovat pravidelně a opět si budu sypat popel na hlavu . Poměrně jsem si zlepšila známky a to jsem se ani nezačala víc učit jenom prostě víc odpočívám a přemýšlím nad stupnicí mých hodnot , proto nehcodím na blog . Občas stačí člověku jenom trocha klidu.
Musím uznat že tohle není omluva , ale za vysvětlení by se to pokládat mohlo .
Stereotypní ... Toto slovo popisuje můj život v posledních měsících . Pointa mého přežívání tkví v tom , že jdu do školy , když se vrátím zapnu komp , jdu se projít , vrátim se k počítači a chystám se spát . Vtipné je na tom to , že ještě před měsícem jsem si psala do sešitu , že bych nikdy nechtěla žít stereotipně . Úsměv na tváři mi poslendí dobou vykouzlí pouze zvířata , přátelé ,příroda , rodina , hudba a Ian :D .... V druhém případě to už není tak jisté . Nebudu detailně líčit , že se mi přátelské vztahy hrotí jako domeček z karet kvůli mé sobeckosti , bezohlendosti , tvrdohlavosti a debilitě . Ono právě tyto vlastosti patří neodmyslitelně k mému životu . Když si pročítám co jsem napsala zní to morbidně , ale jsou chvíle , kdy jsem opravdu šťastná , chvíle kdy si říkám , že nemusím dopadnout tak špatně jak by se vzhledem k mému pohledu na svět dalo čekat . Dobrým příkladem je dnešek . Byli jsme na volitelném výletě . S děckama jsem si to opravdu užila , většinu cesty jsem poslouchala písničky a hopsala si potom jsem měla mokro v botách a byl všude sníh z čehož mi byla zima na nohy , ale byly chvíle , kdy mě to vytáčelo a chvíle , kdy jsem na to vůbec nemyslela :D ... V tomto momentě můj život nebyl stereotypní vůbec ... Vlastně , když nad tím přemýšlím hluboce , slovo stereotypní se dá přirovnat spíše k něčemu nelidskému než k lidským zážitkům a aktivitám , protože by mně vážně zajímalo kdo dělá pořád to stejný bez jakýchkoli výjmek .. :)
Psali jste někdy článek na nějaké téma a nakonci si uvědomili že přemýšlení nad tou věcí vás dovedlo k úplně jinému názoru ? Já jo právě teď a právě tady ,,, Začínala jsem psát s pocitem, že můj život není ničím pestrý , že si jsou jendotlivé dny za poslendích pár měsíců až moc podobné , ale dospěla jsem k otmu , že je pestrý až až , akorát se na to dívám z blbého úhlu :D ....
Miluju dokumentování nějakých pro mně významných chvílí --> nejde mi o kvalitu jd ejenom o to co ta fotka představuje .... ( Mimochodem TADY je odkaz na nejúžasnější fotografku s nejúžasnějšíma fotkama )


To byl den 9.4 -> den červených křížů na podporu zrušení pozůstalého otroctví
Moje užasné kamarády :D
Miluju svíčky :D Hlavně když si s nima svítím za bílého dne :D ( smích)
No to jsem já , ale neleknout se :D