Wanna be bough ? Tak napiš SEM
Reklamy a žádosti pište SEM

Březen 2013

Nunquam dicimus nunquam

24. března 2013 v 17:45 | Yssor |  Kecy :D
Nunquam dicimus nunquam --> nikdy neříkej nikdy (latinsky) . Znáte ten pocit , když máte hlavu plnou snů z nichž by šly některé zrealizovat ? Já ano . Plnou představování míst kam bych se chtěla podívat , věcí , které bych chtěla dokázat . Nevím jestli si to jendou splním, ale jedno vím jistě ... Musím se držet věty : ,,Nikdy neříkej nikdy " .
Tak a teď k něčemu úplně jinému . Včera byla hodina země . Mohli jste se o tom dozvědět na stránkách různých organizací na záchranu životního prostředí nebo taky v předešlém článku a televizních novinách .
Já osobně jsem se poctivě zúčastnila . Ještě aby ne žé ? :D A bylo to prefektní . Uvědomit si kolik času člověk má , když nesedí za počítačem a u televize . Nebyla jsem v absolutní tmě ... Měla jsem rozsvícenou svíčku :D , ale to doufám zakázaný nebylo nebo jo ? No a jenom tak jsem hodinu a 15 min ležela na posteli :D :D :D ( Pár fotek z včerejška na konci článku :D)
A poslendí věc o , které bych se ráda zmínila . U minulého článku jsem dosáhla 39 komentářů . To s emi ještě nikdy nestalo . Děkuju vám moc :D .... Jsem tak štastná :D :D :D :D


No kvalita na hovno , ale na to že to bylo focené s jediným zdrojem světla --> svíčkou to zas tak hrozné není :D ...

Černá ovce rodiny

20. března 2013 v 17:35 | Yssor |  Kecy :D
AHOJKY ... Další dlouhá doba bez blogu , ale myslím že většina z vás to dobře zná ,máte čas máte nápady , ale nemáte chuť cokoli psát . Tuto blogovou krizi zažívám zrovna já zrovna teď , ale jelikož mám hlavu plnou nenaplněných smysluplných myšlenek rozhodla jsme se s vámi o nějaké podělit ..

Vypatlaná , nezodpovědná ...

9. března 2013 v 20:31 | Yssor |  Kecy :D
Nebyla jsme tu moc dlouho a je mi to dost líto , ale ve škole je to momentálně napjatý . Každý den zažívá moje hlava jeden nebo více testů , žádnej odpočinek a žádné odreagování . Chvíle smíchu nastaly až ve čtvrtek při focení s kamarádkou :D . Včera jsme šla k holičce a měla jsem určitý požadavek i obrázek :D ... A ona si asi vzala do hlavy že by mi udělalo větší radost kdyby to trošku poupravila :D ... Skončilo to tak že mám v zadu vyholený vlasy jako kluk :D ... To jsem měla sice i minule , ale teďkom je otho fakticky kus !! :D No už to radši nebudu řešit , protože by se mi z toho zježily i ty vlasy ,které už nemám :D . Moje nervy pracují :D .. Nedostatek přísunu seriálů dělá své :D TVD bude až ve čtvrtek , po třech týdnech přestávky . JE to vůbec možný ? :D . No aspoň , že už jsou na netu fotky :D :D :D bez nich bych asi společensky vyschla .
Asi před dvouma týdnama jsem si zadala jasné pokyny otho , že budu svůj život zachycovat pomocí fotek , když mám něco novýho , něco mě překvapí , pobaví prostě si to vyfotím a potom si ty fotky všechny vytisku a budu mít příběh mládí , abych měla na co v domově důchodců vzpomínat :D . Je to hloupý , ale uklidňuje mě to asi stejně jako psaní deníku . Teď se du kouknout kolik lidí si mě vymazalo z BOUGHT (affs) . Bude to bolestný číslo tomu věřím :D ....
JE to jenom zrcadlová rychlofotka těch vlasů :D :D :D
A tady je fotka z focení s kamarádkou :D její blog s fotoklubem je ZDE