Wanna be bough ? Tak napiš SEM
Reklamy a žádosti pište SEM

Leden 2013

Tvrďě do boje :D

28. ledna 2013 v 16:12 | Yssor |  Kecy :D
Ahojky, jsem obklopena (svým) humorem a nadšením pro boj :D . Navíc nemocná a čtu si životopis Karla Schwarzenberga a je to tak strašně dojemný . Nevěřím , že by někdo kdo zažil chudobu a opovržení ubližoval lidem . Mám v plánu koupit si nějaký placky a možná nějaký tričko na podporu Karla . Vím , že kladné rozhodnutí 3 milionů lidí na pana Zemana se tím nezmění , ale mám sakra právo vyjádřit svůj názor :D . Doma jsem do středy pak budu muset do školy , ale aspoň si budu mít s kým povídat . Háá po dnešní hádce s mojí 84 letou prababičkou jsem se rozhodla , že už nebudu žít tak jak se má , začala se mi strkat do toho , že jsem se změnila a podobně . Je snad normální , že jsem narozky s kámoškama slavila jenom jednou a to až ve svých 14 ? Je snad normální , že mi můj užasnej strejda chce zaplatit tábor , vzít mě na dovolenou , kde budou všichni moji přátelé , které miluju a plánovat se mnou dalších 1000 věcí ať už to , kdy a na co půjdeme do kina zatímco jsem od vlastního táty nedostala nic k vánocům ? Sice jsem od něhodostala bundu , ale tu jsem měla velkou a tak jsem neměla ani velkou bundu ani nic jinýho . Hlavně , že jeho přítelkyně od něho dostala boty . Aspoň , že mám skvělou mámu , prarodiče jak ty taťkovy tak ty máminy , strejdu s tetou , kteří mají spoustu přátel se kterýma je mi jako v nebi a hlavně malého bratrance se ,kterým je nejlepší pokec typu : Já : ,, Řekni tyčinka ,, on : ,,Tyšnika,, :D následuje velkej výbuch smíchu a válení po koberci :D . Když už mluvím o mojem bratrancovi má teď skvělý období , během kterýho všechno opakuje a překomolí to úplně na něco jinýho :D . Třeba dneska mi stříkl rozprašovačem do oka vodu a já jsem ze sebe vypustila něco ve stylu : ,,Ty vole ,, a práskla sebou na koberec on stříkl i na sebe lehl si vedlee mě a dělal mrtvýho :D ! Je neuvěřitelný co dokáže ani né 2,5 roční dítě :D ..
No zas jsem se rozkecala a vypouštěla ze sebe sračky :D .. takže čáu


tady je odkaz na životopis K.S , který vypráví on sám -->> ZDE

Svět se mi hrotí pod rukama

20. ledna 2013 v 19:19 | Yssor |  Kecy :D
Lidi , na co šáhnu to pokazím . Nic , ale vůbec nic se mi nedaří . Například včera jsme si chtěla ukrojit chleba a co se nestane ? No co , řízla jsme se krve jak ze zabijačky . Dneska , jsem chtěla zavřít okno a ulomila jsme tu kliku nebo co to je ... Kdyby nešikovnost kvetla je ze mě botanická zahrada . Pořád mi je do breku a mám chuť rozkopat co mi příjde pod nohy , ale jak už to tak bývá zítra půjdu do školy a budu se smát jakoby nic, protože vždycky ,když jsem mezi těma lidma jako by nebyly žádné starosti a problémy . Potom se vrátím domů a padají na mě zdi a hlavou se mi honí všechno zlé co jsem komu udělala nebo řekla . Třeba je to tím , že když jsem s nima nemám čas na takové blbosti myslet . Zvláštní je , že i když jsem v životě udělala určitě i něco dobrého , nevím co a ani nevím jestli to bylo opravdu správné . Asi mi opravdu začíná kapat na maják , ale pořád myslím na budoucnost na to , že nevím jak ji změnit . Když chcete změnit budoucnost jak ji změníte , když nevíte která volba byla ta špatná ? Prostě tyhle otázky jsou nekonečné a úplně mě ničí !!! Je to vůbec možný ? :D Kdybych se během týdne neozvala odvezli mě na psychiatrii ( můžete mě navštívit ) ...A víte co je opravdu nemožný ? Že 1D a Justin Bieber budou letos tady v česku vystupovat :D a já tam nebudu :D !!! Budu brečet :D . kdybych viděla Justina byla bych další koza co by ječela ,, i lové júúúú ,, a asi bych ho sežrala :D !!! Je to úplně prkotina podle jiných věcí na které myslím :D , ale včera to bylo ve zprávách a celkem mě to dostalo začala jsem skákat po křesle v obýváku a zpívat baby baby :D byla jsme na chvíli zas e šťastná . Prostě je krásnej , umí zpívat a je hodnej :D"!!! A na 1D chcu taký :D .. Mělo to být prý utajený měl to v rukách manažer 5 angels ( nebo jak se jmenujou) :D ( dobrý , že tu budou nebo né ? ) . Jo a mám ještě jednu dobrou zprávu pro psychouše jako jsem já . Letos bude druhý díl příšerek s.r.o !!! :D Chápete to ? Po takové době se konečně dočkám . Příběh se odehrává v odbách kdy ještě Sulli a Mike studovali na příšery a kdy se přímo nesnášeli !! :D Tento díl se bude jmenovat --> monsters university ( Univerzita pro příšerky ) na konci článku ukázka !!! :D Už 20.06.2013


Bráška ...

17. ledna 2013 v 14:22 | Yssor |  Kecy :D
Jsem jedináček . Rozmazlenej fracek bez sourozenců obklopený láskou a pozorností všech ostatních ( takhle si slovo jedináček vysvětluje spousta lidí ) , ale vždycky jsme chtěla staršího bráchu , kterej by byl pěkný jako z amerického filmu :D ... Hezky by se oblíkal a měl spoustu kamarádů , kteří by k nám neustále chodili :D !!! Jenže jsem v pekle jménem Česko a v díře jménem Těrlicko :D . Na rovinu řeknu , že kdybych měla mít mladšího sourozence odstěhovala bych se někam daleko . Nedokázala bych snést malého hajzlíka , který by neustále ječel , žaloval a kradl mi věcy !!!
Vítě co se mi včera stalo ? Rozhodla jsme se , že začnu cvičit abych zhubla :D --> udělala jsme 100 dřepů a 50 sedlehů a asi 5 minut jsem skákala po pokoji jak postižená veverka --> vzbudím se a nemůžu hýbat nohama ani se smát no stojí mí to za to ? :D Hááá už je nový díl PLL na netu s titulkama :D utočíme na ulož.to :D . Za 23 minut budu nejštastnější holka na světě :D . Půjdu na léčení a už nebudete muset poslouchat moje kecy o tom jak miluju Keegana a PLL . To je nepochopitelný jak můžetě někoho milovat jenom přes jeho twitter , seriál a fanouškovský FB . Abych změnila téma zdělím vám , že zítra píšeme z čejáku a já ty pravidla naprosto neumím :D ... CHCÍPNU , jinak sem dám 10 úkolů , které musím splnit do 25 února :D budou nahoře nad článkem :D . Jsou to kraviny , ale pro mě celkem podstatné :D .
Loučí se s váma největší debil světa , který má v hlavě jenom Keegana , Keegana , Keegana .. :D


Můj budoucí domeček :D

Skok se skok tam

16. ledna 2013 v 17:14 | Yssor |  Kecy :D
Takže ahoj zlatka... Jsem tu jenom na skok páč zítra píšeme z matiky a já si to musím nějak zopakovat i když pochybuju , že se k tomu dohrabu . Protože posledních 5 dní myslím jenom na nový díl PLL a na Keegana :D . Bože lidi vždyť je tak krásný :D --> Já ho prostě miluju :D !!! . Jinak kámoška mi poslala ukázky na 16 díl třetí série a mám dojem že Spencer příde na to že je A Toby nebo to alespoň začne tušit , ale tak co mu se staly taky zlý věci tak proč by se nemohl mstít :D.
Mám dojem , že i kdyby je tam všechny pozabíjel nedalo by se na něho zlobit páč je to ON :D ... Jinak furt dokola si pouštím video kde zpívá a doprovází se kytarou . :D Jo jdu stáhnout nějaké písničky --> s Justinem :D ... A držte palce ať zvládnu tu matiku ,, Kdyby někdo nevěděl kdo je Keegan Allen dám sem fotku :DNo jo řeknu vám to na rovinu v seriálech , které zachycují jecho mimiku je mnohem hezčí """ :D

Volba prezidenta --> na hovno !!!

13. ledna 2013 v 17:48 | Yssor |  Kecy :D
Ahoj lidičky :D .... Moc děkuju za včerejší návštěvnost a taky za těch 20 komentářů , fakticky mi to udělalo radost ... :)
Co říkáte na volby prezidenta ? ... Já jsem maximálně nasraná na to , že je tam Zeman . Chtěla jsme tam Franze , protože je chytrej , má dobrý názory a je aspoň něčím odlišnej , není to typickej politickej hajz . Jenže mýmu životu není štěstí přáno . A proto je tam Schwarzenberg a Zeman . Na rovinu tu kecnu , že to přeju Schwarzenbergovi . Sice neumí mluvit , ale on za to nemůže . Většina lidí bude volit Zemana , protože Schw. bude hodně podporovat podnikatele , ale víte co je krásný ? , že všichni důležitě říkaj , že nás nemůže reprezentovat potetovanej chlap , nebo někdo kdo neumí česky a proto lidi volej Zemana , kterej chlastá veřejně nadává a usíná během sněmů .... Prostě Schwarzenbergr je aspoň roztomilej dědoušek :D ... No o volbách už radši psát nebudu , protože by mi vybuchla hlava.

No a co jinak ? Nehce se mi do toho debilního ústavu , kterýmu lidi taky říkaj škola :D .. Co pěknýho mě čeka ? Testy , známky , chytrý kecy ? - Ne díky , nechci . Zítra máme --> matiku , chemii , mluvnici , ruštinu, angličtinu a tělák fakt nám lepší rozvrh na pondělí dát nemohli :D :D :D :D .. A co vy spokojení s volbama ?
Jsem tak ráda , že mám tenhle blog na který můžu psát kraviny , které mi hlodají hlavu :D .. Víte čemu fakticky nemůžu uvěřit ? :D Tomu , že ještě žiju . Prostě při mojí smůle se divím , že mě první den školy nepřejel nákladák :D ...


Jinak tenhle gif vyjadřuje moje pocity při pohledu na písemku na které je 2 a hůř :D :D :D
Pak napíšu , aby jste is byli jisti tím , že ještě žiju :D ...

TOP 4

11. ledna 2013 v 19:38 | Yssor |  Kecy :D
Takže je tady článek oblíbenci , ve kterém poznáte 4 skupin plné mých nejoblíbenějších : herců (5) , zpěváků (5) ,písniček (5) a filmů (10)

Začnemě těmi herci ... :D

1.Johnny Depp
( Nejkrásnější herec na světě , který dokáže zahrát cokoli a , kterého miluju asi od první nebo druhé třídy ,nejoblíbenějších herců je plno , ale Johnny je srdcovka ) . Nemá ledajaký svaly a taky by se dalo říct že je to skoro padesátník , ale miluju ho !! ♥♥♥

2.Channing Tatum
Tohle je prostě sympatický chlapík , který je krásný a umí krásně tancovat takže --> láska :D + bříško ♥♥♥

3.Keegan Allen
Aby se mi vryl do paměti stačil jediný pohled , na scénu ve , které hraje . Prostě je to sexouš --> má magické oči a výraznou mimiku což žeru :D . Když ho vidím mám chuť sežrat televizi . A abych nezapoměla na jeho břicho ♥♥♥

4.Brad Pitt
Blbá fotka , ale jinak je to strašně krásnej chláp s nejkrásnějším hlasem na světě . A má krásný tělo na svý roky !

5.Gerard Butler
Super herec , který si mě získal hlavně rolemi v ,,srdcových,, filmech --> krásnej , příjemnej , sympatickej . :D

Zpěváci

1) Glen Hansard
2) Ozzy osbourne
4) Chris Norman
3) Robbie Williams
5) Elton John

Písničky

1) Glen Hansard -


2) Amy Winehouse -

3) Celine Dion -

4) Rock Mafia -


5) Doughlas Booth - / LOL verze /- původně od Jonathana Claye


Filmy

1) Štěstí na dosah
2) Osm statečných
3) Než si pro nás příjde
4) P.S miluji tě
5) Podivuhodný případ Benjamina Buttona
6) Kokain
7) Milý Johne
8) Zrození Hanibala Lectra
9) LOL
10) Poslendí píseňTenhle článek mi dal celkem dost práce :D, přemýšlení tvořivosti takže jsme ráda jetsli jste si ho přečetli a pustili si nějakou písničku ..... S pozdravem Yssor

Blaf :D

9. ledna 2013 v 18:31 | Yssor |  Kecy :D
Takže od soboty jsme nějaká nemocná beru sirup a tabletky :D ... Snad se uzdravím , protože je potřeba psát testy a opravit všechno na co jsme se během půl roku vykašlala .. Takže mi držte palce ať se z toho zotavím :D . Jinak dnešek po škole byl dobře strávený čas --> šla jsme domů pro pracák z dějáku abych mohla jít s holkama na úřad a okopírovat si ho , pak jsme ještě asi půl hodiny kecaly bylo to fakt super :D stihly jsme sežrat - doslova sežrat celou Milku :D . Mám je upřímně prďácky ráda :D a Milku taky :D... I moje babička se jmenovala Milka / a to fakticky nekecám :D / teda v rodným listě a na obálkách s poštou měla Emílie , ale nepamatuju si že by jí někdo řekl jinak než Milko :D .... Byla fakticky strašně hodná , roztomiloučká a strašně sladká :D ( ještě víc než Milka ) :D.. Taky mi mamka objednala silikonovej kryt na můj novej mobil a taky dvě folie na displej :D .. Je to sice mobil s nejvyším stupňem odolnosti :D a taky je vodotěsnej , ale já jsem schopná zlikvidovat všechno i kdyby to bylo opancéřovaný :D ...Jo takže teď mě začíná tlačit čas s učením a s úkolama takže ahojky :) ( článek je takový rozmarný bez pointy ,ale je důležitý že jsem vám vůbec něco zdělila ) příště bude článek o mojich oblíbených písničkách , hercích a zpěvácích :D :)

Recenze 04

3. ledna 2013 v 19:10 | Yssor |  Recenze
Takže nemohla jsme se rozhodnout na jaký film tak jeden z těch oblíbených :) :)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

Doba trvání : 159 minut
Žánr : Mysteriozní romantické fantasy drama :D
Režije : Alexandre Desplat
Body : 10/10 (můj oblíbený , ale né uplně nejoblíbenější )
Popis a dojem :
Tento film je ozdobou filmů . Ze začátku jsou grafické úpravy na postiženém novorozenci nedokonalé , ale když se podívám na film jako na celek je mi to úplně jedno , protože ho naprosto miluju i s chybičkami . V hlavní roli se ukázal Brad Pitt jako osůbka , která jde opačným směrem času a narodí se sic jako dítě , ale zárověň jako stařec , který trpí šedým zákalem a jeho zdravotní stav odpovídá umírajícímu muži . Normální děti stárnou - on mládne . Zlepšuje se jeho čich , chuť a chůze od vozíčku po kroky běžného člověka . Když byl malý jeho otec ho doložil u práhu starobince , protože při porodu jeho matka zemřela . Tam se o něho začala starat Guinee , která mu dala jméno Benjamin . Právě na tomto místě ( starobinci ) se Benjamin zamiloval do holčičky Daisy , která si časem začala uvědomovat že není stařec , který šel do starobince dožít poslední dny života . Benjamin začíná poznávat svět a zárověň se vrásky z čela ztrácejí . Poté se o5 setká s Daisy úspěšnou baletkou a krásnou ženou , která si už jako dříve získá jeho myšlenky . Po čase hádek , a odmítání se do sebe zamilují s radostí že konečně dohnali čas a jsou poměrně ve stejných letech v ten ráz je Daisy těhotná . Když je Děťátko ještě malinké Benjamin jim přenechá spoustu peněz , aby mohli strávit šťastný život a odjíždí na cesty po světě . Odjel , protože věděl že zemře zase jako díťě a Daisy by se musela starat o dvě děti což by nemusela zvládnout. Po čase se vrací a Daisy odchází do starobince jako stará žena . Tam o Benjamina pečuje než ji zemře v náručí .


Brada Pitta miluju . Dokáže zahrát všechno a nikdy nepůsobí nepříjemně nebo nesimpaticky .

To snad ne !

1. ledna 2013 v 20:02 | Yssor |  Kecy :D
No takže prázdiny jsou za náma a já musím zítra do školy , aspoň , že už mám všechno hotové takže můžu jako po většinu volna o5 vegetit u telky .... Včera byl silvestr a já šla s kámoškou ven potom jsme se rozloučily na namku a já se vracela domu když v tom šel někdo v kapuci naproti já jsem šla šikměji a on šel pořád směrek ke mě . No v duchu jsem se smála páč jsem si říkala že jestli mě někdo unese bude rád , protože bude mít zdravý orgány bez poskvrnění chlastu a cigaret :D ....Už se temných uliček a divnejch lidi nějak nebojím jenže jaks eukázalo byl to kámoš ze třídy a tak jsem s ním obečla kolečko a šla domů :D . Jinak včera jsem byla zase na nákupech a nic moc jsem si nekoupila , ale potkala jsem někoho o kom jsem si myslela , že už mě dávno přešel což očividně nebyla zas úplná pravda . Teď na ten střet neustále myslím a říkám si co si asi myslel , když mě uviděl ( určitě si říkál ,,omg co je to za obludu :D '' ) ,, a taky mě pak začalo štvát , že jsem tam ani nešla a něco mu neřekla a taky to, že jsme se začala smát otočila se a šla k regálům s oblečením :D .. Jsem kráva !! --> totální-debilní-mutant-bez-instinktivního-lidskýho-chování !!!! Už dva dny na něho myslím a začiná mi trošku jebat , ale úplně nenávidím pocit , když někoho uvidím a jako bych se začala rozpouštět - v ten moment bych mu řekla i to že jsem černoch a umírám na nemoc , která neexistuje ( řekla bych cokoli by chtěl slyšet ) ... Zas kecám hrozné sračky a vás to určitě nudí nebo se mnoha z vás ani nedonutila dočist prvních 5 řádků. Takže přejdu k článkům --> někteří psali ať vyfotím oblečení co jsem si koupila takže zítra to nafotím a během týdne to sem mrsknu a taky jsem viděla takovou spoustu filmů že se nemůžu rozhodnout na jakej film napsat recenzi , proto prosím strpení ( dočkáte se )


Jsem debil :D zrovna jsem zjistila že se do školy jde až ve čtvrtek :D ( juuá bych tam fakt šla !!! :D ) OMG tak aspoň mám ostrouhané tužky , nastaveného budíka a udělané ukoly :D ( bože , kdybych to veděla udělám to až zítra :D )